Çatı Dere Temizliği

Çatılar binaların dış etkenlere en çok maruz kalan ve düzenli temizleme ihtiyacı olan yerlerdir.Rüzgar,yağmur,kar ve kuşlar gibi bir çok nedene bağlı olarak olukları tıkanan veya çatı kaplama yüzeyi olan kiremit,şıngıl,ondulin,eternit gibi katmanlar zamanla ve belirtilen nedenlerle işlevini engelleyecek boyutta temizlik ihtiyacı doğurur.

Tıkanan oluklar ve sağlıklı su tahliyesinin engellenmesi bina dış cephesine zarar vermekle kalmayıp , yığılan tortu ve pislik nedeniyle birikmelere ve zamanla oluk ve derelerin kelepçelerden koparak düşmesine neden olabilmektedir.

Gerekli kaidelere uyularak yapılan kar ve su tutmayan meyilli bir çatıda çatı üstü temizlik ihtiyacı fazla olmasada oluk / dere temizliği belli periyodlarla ve özellikle uzman ekibimiz tarafınca yapılmaktadır.

Çatı üstü temizliği dediğimiz oluk ve derelerin elle ve makinelerle temizlenmesi,çatı kaplamasında su akışını engelleyecek pisliğin tahliyesi için fiyatlandırma yer ,yükseklik ve çatının durumuna bağlı olarak değişmektedir.
Minumum 750 TL den başlayan çatı üstü temizlik ,dere oluk temizliği hizmeti ile alakalı daha detaylı bilgi,keşif ve fiyatlar için bizi aramanız veya iletişim formunu doldurmanız yeterli 

Blog içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir