dere su yalıtım

İsonem Süper BileşenÖzel mineral dolgu ve polymer bileşenlerinden oluşan, güçlü aderans kabiliyetine sahip, mükemmel su direnci ve UV direnci olan son derece dayanıklı bir yalıtım kaplamasıdır. ISONEM SB SÜPER BİLEŞEN yapısı gereği diğer yalıtım malzemelerinin aksine aşınmaz. Bu yüzden üzerinde gezilen beton çatılarda, teraslarda ve temellerde, yürüme yollarında, asfalt kaplamalarda, tenis kortlarında spor alanlarında kullanıma son derece uygundur. Güneşten, kardan, yağmurdan, sudan etkilenmez. Kimyasal direnci çok yüksektir. İstenildiği takdirde üzerine her türlü seramik mermer vb. kaplama yapılabilir. Ekonomik ve uzun ömürlüdür. İnsan sağlığına zararı yoktur.
Kullanım Alanları

  • · Beton teras ve çatı yalıtımlarında,
  • · Islak hacim yalıtımlarında,
  • · Beton yol, park ve bahçelerde,
  • . Gizli dere ve seramik üzerinde

Yüzey hazırlığı

Öncelikle uygulama yapılacak yüzey toz, kir ve yağdan arındırılır. Tamir gerektiren yerler var ise önceden ISONEM M03 ELASTİK TAMİR HARCI ile tamir edilir.

Uygulama şekli

Süper bileşenli ISONEM SB SÜPER BİLEŞEN kullanıma hazırdır. Mevsim koşullarına uygun olarak yazlık ve kışlık olan seçilmelidir. Uygulama öncesi emici yüzeyler (1:7 oranında su ile seyreltilirek hazırlanmış) ISONEM UNIVERSAL ASTAR ile tek kat halinde astarlanmalıdır. Bir mikser yardımıyla homojen bir şekilde 5 dakika kovanın içinde karıştırılır. Karışım hazır hale getirildikten sonra yüzeye ISONEM SB SÜPER BİLEŞEN fırça ile bribirine dik iki kat halinde sürülür.

SARFİYAT: 1 kg/m² (2 kat uygulama)

5 kg: Min 5 m² /1 kova, 10 kg: Min 10 m² /1 kova, 18 kg: Min 18 m² /1 kova

RENKLER: İstenilen her renkte.

AMBALAJ ŞEKLİ: 5 kg, 10 kg ve 18 kg PE kovalarda

DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir